Yeni Reklam Yüzü Tabuları Yıkacak Gibi

Down sendromlu olan Amerikalı bir saç bakım ürünleri markasının yeni reklam yüzü oldu. Amerikan saç bakım ürünleri markalarından olan “” fearless yani korkusuz ismini verdiği yeni serisinin tanıtımı için en uygun kişinin olan Katie Meade olduğuna karar verdi.

katie-meade_1

 

“Güzellik herkese hastır” diyen Meade “Engelleri olan kişilerin de benim gibi yetenekleri olabileceğini herkese göstermek istedim” diyor.

katie-meade_2

Kendisini fotoğraflarda görmenin harika olduğunu belirten 32 yaşındaki Katie Meade “Bu projenin bir parçası olduğum için çok mutluyum” diye de ekliyor.

katie-meade_3

Best Buddies International adında olan zihinsel engelli bireylerle gönüllüleri bir araya getiren bir sivil toplumun da elçisi olan Katie,  “Hayatta öğrendiğim en önemli ders şuydu: Down Sendromum olabilir, ama hala güzel görünebilirim. Böylece diğer engelli bireylere de ne kadar güzel görünebilecekleri konusunda da ilham verebilirim.  Kim olduğumdan gurur duymayı öğrendim ve diğer engelli bireylerin de böyle olmaları gerektiğini göstermek istiyorum” diyerek tabuları yıkıyor…

katie-meade_4

katie-meade_5

katie-meade-8

Kaynak: DW Türkçe

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir