Yeni Başlayanlar İçin Doğru Ruj Seçimi

Eğer seviyor ve seçimi yaparken kararsın kalıyor iseniz, titiz davranmanız gerekmektedir. Gideceğiniz herhangi bir yere, giydiğiniz kıyafete göre uygun kullanarak kusursuz bir görünüm elde etmenizde sizin elinizde olan bir şeydir. Peki, hangi ruju hangi kıyafete göre seçmek gereklidir?

Sportif Biri İsen ve Spordan Vazgeçemiyorsan;

Senin için rahatlık ve spor her şeyden önce geliyor ise, spor kombinler dolabının vazgeçilmez parçalarından ise, ayna karşısında çok fazla vakit geçiremem diyor isen kesinlikle mat olan ile kendini tamamlamalısın. Yetişmen gereken bir yer var diyelim ve çabucak çıkman gerektiği için, t-shirt giydin altına da bir Jean. Bu spor görüntünü ister isen mat pembe bir ruj ile doğallığını kaybetmeden daha da iyi görünebilirsin.

avonn

 

Klasik Bir Çizgiye Sahip İsen;

Kıyafet seçimlerinde genelde klasik kesim ve kumaşlardan yana kullanıyor isen, makyajında da bu çizgiyi devam ettirmende fayda vardır. Kırmızı ruj ise senin için biçilmiş bir kaftan. Kırmızı ruj ayrıca öz güvendir, klasiktir ve güç göstermektedir. Klasik görünümünü kırmızı ruj ile daha da çarpıcı hatta seksi bir hale de getirebilirsin.

Ben Bir Tarzım Ve İlle Tarz Olsun Diyorsan;

Girdiğin her ortamda popüler olmak, tarzını göstermek, tarzını konuşturmak istiyorsun ve günün hangi saati olur ise olsun senin stilin öne çıkıyor ise ve “ben buyum” diyorsan sana en uygun ruj rengi olmalı. Yoğun şekilde bir kedi gözü makyajı ile dudaklarını yok ederek yine yeniden ortamların en tarz bayanı da olabilirsin. Ayrıca nude renkler, cesaret ve iyi bir göz makyajı istediği için çok iyi bir kombin düşünmelisin.

avon2

Özel Bir Davete Hazırlanacak İsen;

Gece yapılan bir makyaj ile gündüz yapılan bir makyaj birbirinden farklıdır. Daha yoğun ve tüm detaylara dikkat edilecek şekilde yapılmalıdır. Öncelikle cildini iyi bir kapatıcı ile kapatmalı, akmayan ürünler kullanmaya da özen göstermelisin. Cilt ve göz makyajın hazır, kıyafetten topuklu ayakkabıya kadar da her şey düşünülmüş olmalı. Tüm bu güzelliği tamamlayacak olan son bir dokunuş gerçekleştirmenizde gerekmekte. Bunun için doğru olan ruj ve rengini de seçmelisindir. Esmer tene sahip isen koyu bordo ruj seçenekleri ya da koyu mürdüm rujlar sende iyi duracaktır. Böylece geceye de hazır bir şekilde olursun.

Avon_mat

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir