Vücudunuza Göre 5 Tip Pantolon Tavsiyeleri

Yavaş yavaş Sonbaharın da gelmesi ile birlikte ları daha sık görmeye ve kullanmaya başlayacağımız bir gerçek. Bu döneme girerken de siz sevgili bayanlar için biraz araştırma gerçekleştirdik.

Dolaplarda genelde joker parçası olarak bilinen Jean, günümüzü kurtarabildiği gibi kendimize uygun ve rahat olan seçeneklerini de seçmemiz için birçok farklı modelleri ile karşımıza çıkmakta. Kendimize uygun olan seçeneği bulmadığımız takdirde de fazladan kilo ya da daha kısa gösterebilecek bir özelliğe de sahip. Bizde bunlara dikkat edeceğiniz zaman neler önemli onlara biraz indik;

Koyu Renkli Jean

Jean tonları dönemlere göre aslında farklı popülerliğe sahip diyebiliriz. Kış ve Sonbahar dönemleri içerisinde genelde tercih edilen koyu renkli Jeanlar moda ve her daim daha kolay kombini gerçekleştirilebilen bir seçenek olarak karşımızda. Ayrıca koyu renk bir Jean kişiyi daha zayıf ve ince de göstermekte.

koyu

Alternatifler

Elinizde bulunan tüm alternatifleri deneyin. Sadece sezonun trendleri olan Jeanlar üzerine gitmeyin. Moda olanı giymekten ziyade, size yakışanları denemenizde daha çok fayda var. Zamanınız olduğunda tüm modellere göz gezdirin ve tüm Jean kesimlerini de denemekten çekinmeyin.

kis-sokak-moasi-jean-pantolon-kombini-2015-2016

Paça Boylarına Dikkat

Tüm model ve çeşitlerinde olduğu gibi Jean seçeneğinde de paça boyu çok önemli bir yer almaktadır. Birlikte kullanacağınız ayakkabınızın topuk boyuna ve paça genişliğine göre de ayrıntılara dikkat edin.

sokak-modasi-ispanyol-jean-6

Kumaş Uygunluğu

Çok ciddi ve cool bir görünüm sahibi olmak istiyor iseniz tabi ki denim kumaşları tercih edeceksiniz. Bunun haricinde likralı kumaşlarla daha enerjik bir görünüm de sağlamanız mümkün. İçerisinde en rahat edebileceğiniz kumaşı bulun ve o gününüzü gün edin.

2015-kis-sokak-modasi-stilleri-yirtik-jean-pantolon

İhtiyacınız Sizin İçin Önemli

Jeanlar dolabınızın joker parçası olduğundan dolayı, dolabınızdaki her parça ile kombin yapabileceğiniz gerçeğini artık benimseyin. Birkaç sezon geçmesine rağmen fazla desen ve aksesuar ekleyerek Jeanlarınızı canlı hale getirin.

sokak-modasi-trendleri-2014-2

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir