Sokak Trendi: Spor Giyim Yüksek Modayla Flörtte

Modern Proleter

Tek parçalı olan stil formülü ile hayatı kolaylaştıran işçi tulumu, hafif dokusunun arkasında duran beyaz bikini üstüyle davetkâr bir bakış atmakta. 90’lara saygı duruşu, Retro etkili metalik spor ayakkabılar…

modern

Renk Ver

Gwen Stefani’nin No Doubt dönemini hatırlatan bir asilik ve iddialı stil, bir tutam renk ile günümüze uyarlanmakta. Üçgen bikini üstü ve astarı ateş kırmızısı bomber bir ceket, file detaylı elastik olan kalem etek yardımı ile hem sportif oluyor, hem de Feminen.

renkver

BeterBöcek

Diz altına kadar uzanan etek, ekürisi crop top’la birlikte. Tim Burton’un yönettiği Beterböcek’in kült mertebesine erişmiş olan güzel çizgileri, denim ve derinin bir arada kullanıldığı bu görünüm ise adeta havalı eşlikçi.

beterböcek

Baharat Kat

90’ların pop fenomeni Spice Girls, stil belleğimizde önemli bir yer tutmakta. Topluluğun sportif üyesi olan Mel C’nin imzası ve eşofman ikilisi, dore trençkotla şimdiki nesil ve zamana da hazır.

baharat

Rock Çağı

Yüksek belli Jean’ın sadeliği, transparan body ’nin cesur tavrı ile nerede ise zıtlaşmış. Bu karşıtlığı uyuma dönüştüren dominant parça, püskülleri ile iddialı deri ceketin ta kendisidir. Mesaj aslında çok net: Rock’N Roll asla bitmez!

rock

İnce İş

Spagetti askılı slip elbise, 90’lara Kate Moss’la damgasını vuran neo grunge stilinin ası. Beyaz denim ceket ve fularla tamamlanan kombinasyon, dün, bugün ve daima cool.

inceiş

Minimal Zamanlar

Nude bir bluz ve yüksek bele sahip Jean, 90’lar minimalizmin yalın kanvası. Basit şekillerin ilham verdiği takılar ile simsiyah sırt çantası, en maksimalistleri bile sadeliğe inandırmaktadır.

minimal

 

http://vogue.com.tr/

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir