Selülit için En Etkili 8 Bakım Ürünü

Yaz mevsiminin iyice yaklaşması ile gözümüze daha derin görünün selülit çukurlarını pürüzsüz bir hale getiren, cildi dolgunlaştıran ve sıkılaştıran en akıllı ürünleri sizler için seçtik.

Hem portakal kabuğu görünümleri, hem de çatlakları hedef alan bu serum, gücünü cildin elastikiyetini destekleyen lipozom içeriğinden almakta.

murad-firm-and-tone-serumMURAD Firm and Tone Serum

Adından da anlaşılacağı üzere Cold Plasma adı verilen bir teknolojiye sahip olan bu losyon, içerisinde bulunan kafein ile popo ve kalçada bulunan selülitleri azaltmaya yardımcı olur iken, Vücutta anti aging etkisi de yaratmakta.

cold_plasma_body

PERRICONE MD Cold Plasma Body

Shiseido’ya özel bir masaj tekniği ile günde iki defa uygulanan bu jel, Fat Fighting Capsules içeriği sayesinde selülit görünümüne yol açan yağların yakılmasını ve yeni yağ birikiminin önlenmesini de sağlamakta.

super-slimming-reducer-209-tlSHISEIDO Super Slimming Reducer

İçerinde bulunan cildi yumuşatma özelliğine sahip badem özleri, vücuttaki ödemin atılmasında da oldukça faydalı.

almond-shaping-delightL’OCCITANE Almond Shaping Delight

Marifetlerinin hepsini Longan çekirdeği özü adlı bir bitkisel içeriğe borçlu olan bu krem, yağ hücrelerini bir diyete sokarak, beslenmelerini azaltıyor ve cildi pürüzsüz bir hale getiriyor.

produit_debout_hd
SISLEY Cellulinov

 

Vücudun su tutmasından kaynaklanan selüliti iyileştirmeyi vaat eden ve kuru ciltlere nem de kazandıran bu ürünün içerisinde sedir, susam, fındık, greyfurt gibi yağlar mevcut.

nuxe-body-selulit-giderici-inceltici-yag-huile-minceur-100-ml-109-tlNUXE Huile Minceur

Gün içerisinde vücutta kan dolaşımını hızlandırdığı için genelde sabah kullanılması önerilen bu krem, göbek ve bel bölgelerinde oluşan selülit problemleri için ideal.

14_cellu-slim-200mlELANCYL Cellu Slim Ventre Plat

Hem incelmeyi sağlayan, hem yerleşmiş selüliti azaltmayı da hedefleyen bu serinletici jelin içerisinde yüksek miktarda saf kafein ve Corraline adı verilen bir yosun ekstresi mevcut.

celluli-eraser-canada-dhd-1461835436BIOTHERM Celluli Eraser

Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir