Saint Laurent’den Göz Kamaştıran 5 Detay

’in “” adını verdiği Sonbahar/Kış 2016-17 şovunu izleyenler, gördüklerini nerede ise bir parodi olarak algıladılar çünkü Hedi Silmane herkesi ters köşede bıraktı diye biliriz. Dört yıldır kültürü ile özgürleşmiş ve Indie akımının yaratıcılığı olan Los Angeles, gençliğinden esinlenerek hazırladığı koleksiyonlarına burun kıvıranlara, 80’lerin disko ışıklarının da içerisinde bulunduğu defilesi ile göz kamaştırdı.

Zımba Yok, Var

4 yıldır Saint Laurent zımbaları ile punk kültürünü yüksek modanın da kollarına tutturanlar, 80’lerin ölçüsüz ama bir o kadar ihtişamlı olduğu günlere de kucak açacak gibi. Yakanızda olan zımbaları sökün çünkü artık büyük papyonlar var.

saint-laurent-3

Ve Kolluk

Kendinizi ister Punk dünyasına yakın hissedin isterseniz 80’lerin enerji doruklarında. Bu kemeri sevmeme gibi bir lüksünüz de olmayacak. Hem kemer, hem kolluk olarak dikkat çeken bu aksesuar, ’nin yaratmış olduğu yeni bir Saint Laurent tutkusu.

saint-laurent-1457399453

Fırfırlı Kollar

Hedi Slimane’nin normal tasarımları ile karşılaştığınız zaman bu güne kadar nerede ise fırfır detayı kullanmadığını bilirsiniz. Hatta kullanacağını da aklınızın ucundan geçirmezsiniz, ancak gördüğünüz gerçek detay bir değil, saf gerçek.

saint-laurent2

Kuru Kafadan Altın Kalbe

Genelde kullandığı ve kullanılan kuru kafalar yerini artık Saint Laurent’in altın kalbinde. Ne kadar gotik ve karanlık takılır iseniz takılın, bu kalbe kayıtsız kalmak da mümkün olmayacak gibi.

saint-laurent4

Disko Işıltısı

ile yakalanan partinin en cool’u olan imajınızı, payet aşımı ile disko ışıltısına döndürmeye ne kadar hazır olduğunuzu bilmiyor iseniz, buna biraz kendinizi alıştırmaya hazırlanmalısınız.

saint-laurent5

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir