Note Cosmetics BB Serisiyle Güzelliğinize Güzellik Katın

Note Cosmetic ürün gamı içerisinde yer alan Note BB serisi ürünleri içeriğinde bulundurduğu özel etkenli maddeler ile ciltteki kusurları kapatmaya yardımcı olurken diğer yandan doğal bir görünüm sağlamakta. Note Cosmetics tarafından geliştirilen , ve ürünlerinin kullanım kolaylığı ile de her yaştan kadının tercihleri olabiliyor. Paraben içermeyen ve olarak test edilen “Note Cosmetics BB Serisi” BB Cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünlerinden oluşmakta.

 

BB-CREAM1

 

Birazcık Note BB Cream’dan bahsetmek gerekir ise, tüm cilt tipleri için uygun olan bu içeriğinde olan buğday özü ile cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur iken, üzüm ve turunç kabuğu özleri ile de cilt lekelerinin minimuma inmesine katkıda bulunuyor. BB Cream cilt tonunu eşitleyerek cilde aydınlık ve doğal bir görünüm kazandırmanın yanı sıra besleyici ve nemlendirici özellikleri ile de cildin pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlamakta. Ayrıca içeriğinde bulunan E vitamini de güneş ışınları dâhil olmak üzere, dış etkenlerden gelecek olan zararlara karşı cildin koruma altına alınmasına da çok fayda sağlamakta.

Note Cosmetics ’in BB ürünleri serisinde yerini alan bir diğer ürün olan BB Concealer ise içeriğinde bulunan üzüm ile turunç kabuğu özleri yardımı ile göz çevresindeki cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olurken, aynı zamanda göz çevresini aydınlatarak cilt ile renk bütünlüğünü de yaratarak cildiniz için doğal bir görünüm sağlıyor. BB Concealer göz çevresini besleyici ve nemlendirici özelliği ile de hanımlara kullanım kolaylığını da sunmakta. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Note BB Concealer buğday özü ve E vitamini içeren formülü sayesinde göz çevresinde oluşan zararlı maddeler ile de savaşmakta.

 

BB-CONCEALEr1

Note BB Corrector, içerisinde palmitoyloligopeptide ile kolajen sentezini uyararak hanımların dudaklarının daha dolgun görülmesi fırsatını da sunuyor. Shea yağı ve E vitamini nemlendirme özelliği sayesinde dudakların gün içerisinde hem kusursuz görünmesini hem de yumuşak kalmasına yardımcı olur iken, E vitamini aynı zamanda dudakların serbest radikallere karşı korunmasına da yardımcı olmakta.

 

BB-NATURAL-COLOR-LIP1

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir