New Balance 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Spor Giyim Koleksiyonu, 2015 İlkbahar Yaz sezonu içeriğinde yer alan ve yeleklerinde kamuflaj, zebra gibi doğayı yansıtan desenleri ile öne çıkacak.

Gece ya da açık alanlarda yapılacak olan sporlar için reflektör baskıların da içinde yer aldığı taytlar, toparlayıcı özelliği ile fit bir görünüm de sağlıyor. Çift taraflı giyilebilen ise multifonksiyonel kullanım sunmakta.

New Balance, yeni sezonda spor giyim koleksiyonunda yer alan tayt ve yelekleri ile iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Hem salon hem arazi sporlarının kullanımına uygun olan tayt modelleri, toplayıcı etkiye sahip formuyla fit bir görünüm sağlamakta. Kamuflaj modasını 2016’ya da taşıyan çift taraflı yelekleri ise bahar aylarında açık alanda yapılan sporlar ve spor sonrası kullanımların yanı sıra, metropol hayatında ise şık bir tasarım olarak öne çıkacak gibi görünüyor.

new-balance-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-6705199

New Balance, spor yaparken hem formda hem de rahat gözükmek, hissetmek isteyenler için ideal olan taytları ve yelekleri; sezonun en moda desenleri olan “kamuflaj” ve “zebra” gibi doğadan yansıyan desenleri kullanmayı tercih etmiş. Sezonun mavi ve kırmızı olmak üzere 2 renk alternatifini de sunan yeleklerine de çift taraflı giyme özelliğini ekleyerek, kullanım etkisini oldukça arttırmış diyebiliriz. Yeleklerin yanı sıra, mavi ya da çift giyebilme özelliği ile farkını da ortaya koyacak.

Spor giyim koleksiyonunun öne çıkan taytları, gündüz olduğu gibi gece de oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Özellikle gece ve açık alanda yapacağınız sporlar için kamuflaj desenindeki reflektör baskısı yer alıyor. Bu baskı sayesinde ise az ışıklı ortamda bile fark edilmeniz mümkün.

Sporun daha da verimli olması için düşünülen taytların en önemli teknolojik özelliklerinden birisi ise teknolojisi ile donatılmış olması. Spor yapar iken ortaya çıkan ıslaklık hissini en az seviyeye indiren taylar, teri anında yol etme özelliğine sahip. Kuru kalmayın sağlayan bu özellik ile de performansınızı en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedefliyor.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir