Koton Beachwear İle Egzotik Diyarlara..

Moda ve trendlerin öncülerinden olan , minimum parça ile mükemmel etkiler yaratmaya bakış açısı ile harekete başladı. Hazırladığı Koleksiyonu’nda bu sezon iddialı tasarımlar sunmakta.

maxresdefault

Koton Beachwear 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, egzotik diyarlarda bir yaz günü ile havuz partisi hayali etrafında hazırlanmış konsepti ile bu yaz bence plajlarda kendisinden bir hayli söz ettirecek.

Koton bu yaz stilini plajlarda da göstermek isteyen herkes için, egzotik diyarlarda bir havuz partisi hayalinden yola çıkarak da yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda tek omuzlu file detaylı olan atletik mayolar, metalik renkli tek parçadan oluşanlar, volanlı tek omuzlu üstleri, brode görünümlü fiyonk detaylı mayolar, Retro pötikare düşük omuz detaylı bikiniler, bel ve göğüs pencereli iki parçalar ile egzotik desenli bikiniler gibi özgün ve iddialı tasarımlar yer almakta.

Bu sezonda ve bikini modellerinin yanı sıra, uzun yaz elbiseleri ve kaftanlarla da plaj şıklığına eşlik edecek olan Koton Beachwear 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, yaz stiline en trend dokunuşları yapmakta.

Koton-Beachwear-2014-Yaz-6

Koton-Beachwear-2014-Yaz-7

look6_607x855

look7_607x855

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir