Kız Arkadaşına Hediye Bulamayanlar İçin 5 Lüks Saat Önerisi

Yeni yıl geldi çattı, yılbaşı planları yapıldı. Fakat hala hediye seçimleri bitmiş değil. Eğer siz de henüz kız arkadaşınıza yeni yıl hediyesi almadıysanız, indirimli lüks saatler kategorimizden sizin için seçtiğimiz önerilerimizi mutlaka inceleyin.

 

1.      Longines L61310876

Longines’in bu modeli, ağır bir hava yaratmak isteyen hanımlar için seçilmiş özel bir saat. Yüksek kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilecek olması yanında zarafeti ve duruşu ile modası hiç geçmeyecek.

 

2.    Maurice Lacroix EL1084SS001310

Maurice Lacroix bu klasik modeli ve siyah renk kullanımı ile özel günler için oldukça şık bir saat sunuyor. Bu saat önemli günlerin kombinlerini muhteşem uyumuyla tamamlayacak ve siyah rengi sayesinde birçok alternatif kıyafetle birlikte kullanılacak.

3.      Edox ED102203CNIN

Edox markasının ürettiği bu model çok uçarı şeylerden hoşlanmayan ama çizgisinden de vazgeçmek istemeyen hanımlar için oldukça güzel bir seçenek. Klasik duruşu ile harmanlanmış sert ve görüntüsü sayesinde hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir.

4.      Maurice Lacroix FA1004SS0021101

Maurice Lacroix’in tam yuvarlak olmayan tasarımı, üzerinde taşıdığı mavi çizgilerle mükemmel uyum sağlıyor. Metalik gri rengin yoğun olması ise kız arkadaşınızın işini kombinlerde çok kolaylaştıracak.

 

5.      Seiko SKY721P

Seiko’dan vazgeçemeyenler için uygun fiyatı ve lüks tasarımı ile bu model çok dikkat çekiyor. Alışılmışın dışında büyüklüğü ile ilgiyi üzerine toplayacak olan bu saat kız arkadaşınızın kombinlerini çok kolay tamamlayacak.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir