Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Beden ölçülerinizin boyutu nasıl olursa olsun iyi giyinmek her zaman bir sanattır. Bu yüzden kıvrımlarınız var diye stilinizi yansıtmaktan çekinmeyin.

Trendleri Takip Edin

İnsanlar size klasik parçaları tercih etmenizi söyleyecektir. Kilolarınız ile de şık görünmeniz sizin elinizde olduğu için, bunlara kulak asmayın. Hoşunuza giden bir kıyafetin bedenini bulunca alın ve hemen giyinin.

 

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685916

Aynı Şeyleri Giyinmekten Korkmayın

Eğer kendinizi bir elbisenin içinde mutlu ve güzel hissediyor iseniz, birkaç farklı rengini de alıp kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bu sizi “ne giyeceğim” derdinden de kurtarabilir.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685918

Biraz Ten Gösterin

Ten göstermek en eski hilelerden bir tanesidir. Küçük bir göbek dekoltesi ve paçaları katlanmış Jeanlar dâhil boyunuzu da uzun gösterecektir.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685919

Biraz Ten Gösterin

Ten göstermek en eski hilelerden bir tanesidir. Küçük bir göbek dekoltesi ve paçaları katlanmış Jeanlar dâhil boyunuzu da uzun gösterecektir.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685920

Metalik Bir Kemer İle Vurgulayın

Kemerleri seviyor iseniz sizin için en iyi tercih metalik, özellikle altın kemerler tercihiniz olsun. Parlak metalikler her kombini bir kademe yukarı taşıma gücüne de sahiptir.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685921

Desenler Sizden Korksun

İnsanlar size desenli kumaşlardan uzak durmanızı ve sade giyinmenizi de söyleyecektir elbet. Bazen tek rengi olan elbiseler bile farklı desenlere sahip olan diğer elbiselerden daha kilolu gösterebilir. Bu yüzden boş verin, desenli paçalarla oldukça tarz da görünebilirsiniz.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685922

Proporsiyonunuz İle Oynayın

Kıvrımlı vücutlar için kombin yaparken kontrast ve denge çok mühim bir olaydır. Bol bir midi etekle kısa bir ceketi kombinleyebilirsiniz. Ya da kıvrımlarınızı vurgulayan bir elbise ile de volümlü ceket güzel olabilir.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli--6685923

Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir