İnceliğiniz İçin En İyi 7 Bakım Ürünü

İçeriğinde bulunan ürünleri spor yapmadan önce sürmek, selüliti iyi bir hale getirmenin yanı sıra dolaşımı harekete geçirerek yağ yakımını da hızlandırıyor. Sizin için egzersizin sonuçlarını hızlandıracak en etkili krem ve yağları da sizler için sıralıyoruz.

İçerisinde bulunan kendi vücut fırçası ile satılan bu yağ, içerisinde bulundurduğu Ayçiçek, biberiye, ardık ve kuşburnu özleri ile vücut için etkisi yaratarak mikro dolaşımı hızlandırmakta.

resized_1300x1800_0030_theorganicpharmacy_detoxbodyoil

Özellikle karın bölgelerinde sorun yaşayan kişiler için ideal bir konumda olan bu yağ, dairesel masaj ile uygulandığı zaman yağ depolanmasını engellemeye de yardımcı oluyor.

elancyl-karin-ve-bel-selulit-150ml-99tl-2

Dört boyutlu Morfo Kompleks adı verilen yeni bir teknolojiye sahip olan bu krem, yağ depolama hücrelerini yağ yakma hücrelerine dönüştürerek, incelmeye ve sıkılaşmaya da yardımcı olmakta.

minceur_globale_24-06v2

Bitkisel yağlardan güç alan ve tamamen doğal olan bu yağ, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur iken, cilde elastiklik de kazandırmakta.

contouring-concentrate_8250-tl

Masaj yardımı ve masaj uygulaması ile genelde kullanılması tavsiye edilen bu krem, hem vücuda yerleşmiş olan selülitleri iyileştirmeyi, hem de yenilerinin oluşmasını engellemek için avantajlı.

8279204_fpx

İçeriğinde doğal bir kafein, polifenol ve yer elması çiçeği özünü barındıran bu serum, sürüldüğü zaman serinlik hissini yaratıyor.

634660-nuxe-body-contouring-serum-embedded-cellulite-raw-72dpi

İçinde dereotu, kafein, spirulina olan bu yoğun içerikli krem, bütün vücuda uygulanabiliyor ve selüliti iyileştirmenin de yanı sıra anti aging etkisini de sağlamakta.

1268192_fpx

 

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir