Gucci Cruise 2017 Defilesinden Detay Avları

denildiği zaman akıllara ilk başta ’nin ilham bahçeleri gelmektedir. ’nin Gucci hikâyelerini de okuyup anlamanız için sadece başkahramanları bilmeniz artık yeterli olmamakta. Biraz ilham bahçesinde değişikliğe giden , vahşi kaplanların, romantik kelebeklerin, pembe leyleklerin ve mistik yılanların uyum içerisinde yaşadığı bir Gucci bahçesini, Gucci 2017 defilesinde yeni kahramanlar ekleyerek devam ettirdi. Peki anlatılmak istenenler ve yeni kahramanlar neler merak ediyor iseniz, işte size sorunuzun cevabı.

Romantik Köpekler

Vahşi kaplanlar, yılan ve aslanlar ile dolu Gucci diyarında, Cruise 2017 koleksiyonu ile biraz romantiklikte katılmış diyebiliriz. Özellikle bomber ceketleri ile karşımıza çıkan Gucci köpekleri, trend konusunda bu yıl farklı bir akımın öncüsü olabilir.

köpek

Kuş Sarayı

Pre-Fall 2016 koleksiyonunda candan kuş evi ile çok farklı ve egzotik bir masal anlatan Gucci, Cruise 2017 tasarımlarında da ihtişam dozunu biraz yükselterek o minicik kuş evini, saraya dönüştürüyor.

saray

Kürklü Menekşe

Hercai menekşeler ile saf romantizmi nakış misali işleyen Michele’nin Cruise 2017 koleksiyonunda bu çiçekler yalın ve katıksız.

menekşe

İngiltere Bayrağı

Cruise 2017 koleksiyonu için Londra’ya taşınan gucci, ikonik renkleri olan kırmızı ve yeşilin yanına İngiltere bayrağını da ekleyerek sadece Londra’yı değil, Birleşik Krallığı da fethetti.

ingil

Viktoryen Düşler

Geçmişin kokusunu bizlere taze bir koleksiyon ve tasarım ile yansıtan Alessandro Michele’nin Londra’ya ayak basıp da, Victoria devrinden etkilenmemesi de kaçınılmaz bir durumdu. Birleşik Krallığının zirvesi olarak kabul edilen Victoria devri, Michele’nin hayal gücü ile de buluşunca, ortaya giyinebilen bir düş elbisesi çıktı.

viktör

Floral Hayaller

Çiçeksiz bir romantizm olmaz, düşüncesine giren Gucci’nin Cruise 2017 elbiseleri kadar çantaları da floral hayaller peşinde emin adımlar ile gidiyor.

floral

Kirazlı Topuklar

Kelebeklerin üzerine konduğu, arıların bal yaptığı ayakkabılardan sonra Gucci ilham yapısını biraz değiştirerek meyve bahçelerine yönelmiş gibi duruyor.

kiraz

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir