Gözleri Etkileyici Göstermenin 8 Sırrı

Kadınlar genelde gözlerini ön plana çıkaracak ve onları daha büyük gösterecek farklı yollara başvurmaktan çekinmezler. Biz de gözlerinizin güzelliğini artırmak için bazı küçük ipuçlarını da derledik…

Kaşlarınızı Vurgulayın

Kaşlar yüz hatlarında en önemli yerlerden bir tanesidir. Kaşlarınız kaş kalemi, balmumu kaş kalemleri ya da far ile şekle sokabilirsiniz.

kaşlara

Highlighter (Aydınlatıcı)

Cildinize daha parlak bir görünüm veren bu ürünü tavsiye ediyorum. Gözlerinizin iç kısımlarına ve kaş çizgisini düzeltmek için bunu uygulayabilir, gözlerinizi daha da çekici bir hale getirebilirsiniz.

aydınla

Göz Kalemi

Gözlerinize göz kalemi ya da sürmek modası hiç geçmeyecek, hemen bir göz kalemi ya da eyelinarla gözlerinize farklı renkler katabilirsiniz.

gözkalem

Dumanlı Gözler

En popüler göz ı tekniklerinden bir tanesidir. Gözlerinizi daha etkileyici ve parlak göstermek istiyor iseniz gece ya da gündüz dumanlı göz ını kullanabilmeniz mümkün.

dumanlı

Beyaz Göz Kalemi

Gözlerinizin daha büyük görünmesini istiyor iseniz, gözlerinizin iç bölgesine ce hafif olacak şekilde dış kısmına da kalemi sürün.

beyazgöz

Kıvrılmış Kirpikler

Kirpik kıvırma aparatı yardımı ile gözleriniz daha doğal ve güzel görünecektir.

kıvrılmış

İddialı Rujlardan Uzak Durun

Gözlerinizin geri planda kalmasını istemiyor iseniz, canlı ve iddialı rujları tercih etmeyiniz. Nude ruj ya da hafif parlak dudak parlatıcısı dudaklarınız için mükemmel bir karar olacaktır.

iddialıruj

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir