Göz Renginiz Karakterinizi De Belirliyor

Karakterinizi etkileyen birçok nokta var ancak göz renginizin bile etkilediğini biliyor muydunuz? Hepimiz bir göz rengi ile dünyaya geldik ve yaşıyoruz ancak kaçımız göz rengimizin karakterimizi etkilediğini tahmin edebilir ki? İşte göz renklerinize göre analizleri…

goz-rengi640

Mavi göz rengine sahip olan kişiler çok arkadaş canlısı ve dostane canlısıdır. İnsanlarla bir arada bulunmayı severler ve yabancılar ile de arkadaşlıklarını kolaylıkla kurabilirler. Mavi gözlüler, kendilerinden çok emin karaktere sahiptirler. Ne yapması ve yapmaması gerektiğini de iyi bilirler. Bazen biraz bencil oldukları gibi, çok eli açık insanlar da olabilirler.

Kahverengi göz rengine sahip olan kişiler, kendi kendine yetebilen insanlardır. İçi boş korkulara, tedirginliklere sahip değillerdir. Pek şikâyetçi oldukları söylenemez, ancak bazen gereksiz yere de mızmız olabilirler. Ama bir kez içlerinde olan mizah yönlerini gösterdikleri zaman da insanları kendilerine bağlarlar ve kimse onlardan kolay kolay vazgeçemez.

Yeşil

Yeşil göz rengine sahip olan kişiler genelde korkusuzlardır. Ne istediklerini çok iyi bilirler ve bunu kimseden de saklamazlar. Açık sözlü kişilerdir, genelde ne istediklerini bilir ve elde ederler. Kendilerine olan güvenleri etraflarını sanılandan çok daha etkilemekte ve insanlarda güçlü bir imaj etkisi bırakırlar.

Ela göz rengine sahip olan kişiler çok dikkatlidirler ve her şeyi ayrıntıya kadar düşünüp, hatırlayabilirler. İnce hesap yapmak onların işidir ve kimselerin fark etmediği noktaları bile analiz ederek sonuçlar çıkartma yanlısıdırlar. Zamanla insan sarrafı olurlar ve gözlerinden kolay kolay bir şey kaçmaz.

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir