Doğal Yollar İle Bembeyaz Dişlere Kavuşun

Tarifini vereceğim ev yapımı doğal macun ile hem hayalini kurduğunuz bembeyaz dişlere, hem de sağlıklı dişlere sahip olmanız mümkün.

Bu yöntem sayesinde ayrıca dişinizde olan çürüklere de savaş açmış olacaksınız. Hazırlanışı çok basit olan bu macunun sağlığa da hiçbir zararı bulunmuyor. Bu karışımın yanında beslenmeye de özen gösterip, D ve bakımından zengin doğal tavuk, krema, yağlı süt ve doğal tereyağı tüketimi de tavsiye edilmekte.

ağız-ve-diş-sağlığı

Ve Zerdeçal İle Hazırlanan Bakım

Çeyrek kaşık organik Hindistan cevizi, 2 damla karanfil yağı, 1 tutam tuz ve çeyrek çay kaşığı toz zerdeçalı bir kâsenin içinde karıştırın ve ortaya çıkan macunu diş fırçası yardımı ile dişlerinize uygulayın. Bu durumda 5 dakika beklettikten sonra, ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

Ve İle Hazırlanan Bakım

1 nane yağı, yarım çay kaşığı karbonat, 2 damla limon suyu ve yarım çay kaşığı kurutulmuş nane tozunu bir kap içerisinde karıştırın ve ortaya çıkan macunu diş macunu yardımı ile dişlerinize sürün. Bu şekilde 3 dakika beklettikten sonra ılık su ile ağzınızı da çalkalayın.

İle Hazırlanan Bakım

Çeyrek çay kaşığı meyan kökü tozu, 1 tutam tozu, 1 damla portakal yağını kap içerisinde karıştırın ve ortaya çıkacak olan macunu da diş macunu ile dişlerinize uygulayın. 3 dakika beklettikten sonra ağzınızı ılık su ile çalkalayın.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir