Bu Sene Sizi Neler Bekliyor?

2016 yılının ilk üç ayını geride bırakarak Nisan ayına giriş yaptığımız bu haftalar hızı ile devam ediyor. Bu yıl acaba sizler için neler ifade ediyor. Kişisel açıdan düşündüğünüz zaman nasıl bir etki alıyorsunuz acaba? Neler yapabilir ve özellikle fırsatların beraberinde ders niteliğinde oluşabilecek şeyler hayatınızda nelerdir? Bütün bunlar için sayıların bilgeliğinden faydalanmaya ne dersiniz?

numeroloji_1

Kişisel Yıl Hesaplama

Doğum gününüzün ve ayınızın sayıları ile 2016 yılının sayılarını aralarına birer toplama işaretini koyarak aşağıda vereceğimiz örnekte olduğu gibi yazın ve sonra toplama işlemini de gerçekleştirin. Bulduğunuz sayıda iki basamaklı bir sayı olma ihtimali yüksek ve onun rakamlarını da kendi içerisinde toplayarak bir basamaklı bir sayıya dönüştürün. Buna da sadeleşme işlemi diyebiliriz.

Örnek1;

28.05.1984 doğum tarihine sahip olan birisi için 2016 yılındaki kişisel yıl sayısını bir toplayalım…

Kişisel yıl = 2+8+0+5+2+0+1+6 = 24 = 2 + 6 = 6

Yukarıda verdiğim örnekte görüldüğü gibi doğum tarihinizin gün ve ay kısmı ile hangi yıl için hesaplama yapmak isterseniz o yılın rakamlarını yazarak toplamını da alıyorsunuz.

Örnek2;

22.03.1958 doğum tarihli olan birisi için 2016 yılındaki kişisel yıl sayısına bakalım;

Kişisel yıl = 2+2+0+3+2+0+2+6+16 = 1+6 = 7

Kişisel Yıl Açıklamaları

Bir

Başlangıç yılındasınız. 2016 yılı sizin için yeni temeller oluşturacağınız zamanın ta kendisi. Bitişlerin devamında gelen dikkat çekici süreçler olabilir. Her zamankinden daha cesur ve kararlı olmak durumunda da kalabilirsiniz.

İki

Diplomasi ve denge konularınız her zaman olandan daha önemli bir konumda olacaktır. 2016 yılında daha çok organize ve grup çalışmalarında bulunmak, ortaklıklar yapmanızda sizin için mümkün. Ancak ortalıklarda çok dikkatli olmanız gerekebilir. İnisiyatif kullanmanız da sizin için oldukça zor olacaktır ve bu süreçleri iyi takip etmelisiniz. Bekârlar için evlilik konusu gündeme gelebilir.

Üç

Şans sizden yana diyebiliriz tabi bunun için hedeflerinize de odaklanmanız gerekli. Bu yıl çok sosyalleşerek kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak yapmanız gereken olan durumları ihmal etmemeye de özen gösterin, eğer özenli bir şekilde üstünde durmaz iseniz çoğu fırsatlar elinizden uçup gidebilir. Verimli ve düzenli çalışmanız gerekli.

Dört

Düzen ve disiplin içerisinde, alacak verecek işlerinde artık detaylı şeyleri öğrenmenizin gerekliği olduğu bir yılın içerisindesiniz. Borç yapmadan ya da eğer borcunuz var ise borçlarınızı ödeyerek adım adım ilerlemeniz sizin için en sağlıklı olandır. İstikrarlı ve oldukça disiplinli gider iseniz iyi sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Zorlukları engel olarak değil de kendinizi geliştirmeniz için bir fırsat olarak kullanın.

Beş

Değişimin tam göbeğindesiniz diyebiliriz. Gerek hayata bakış açınız, gerek ise yaşam tarzınız ile stiliniz değişmekte. Çok hızlı hareket etmeye çalışmak detayları da kaçırmanıza sebep olabilir. Esnek ve yeniye açık olmalısınız, bu sizin kazancınızı daha da arttıracaktır. Olası yer ve mekan değişimleri, yabancı ülkeler ve yaşamlı insanlar ile olacak deneyimler de yaşamınıza renk katabilir. Fakat bunlar için yeniliklere de açık olmayı ihmal etmemelisiniz.

Altı

Aşkta ve yuva kurmada şanslı bir yıla girdiniz diyebiliriz. Ancak gerçekten aşık mısınız bunu iyice sorgulamanız gerekli. Özellikler evli iseniz çocuk sahibi olmayı istemeniz yüksek bir ihtimal. Bekarlar evlenmeyi çok isteyebilir, eş seçiminde de kararsız kalabilir ancak görünür güzelliklere aldanmayın.

Yedi

Biraz kendinizi dinlendirme zamanı. Özellikle felsefi ve dini açıdan yada okült öğretileriniz alanlarınız olabilir. Bu yıl içerisinde doğru bir şekilde yapacağınız dinlenme süreleri kendinize zaman ayırma fırsatını da çıkaracaktır. Yeni ve bilmediğiniz farklı bir konuyu öğrenmeniz için 2016 yılı size iyi gelecektir. Sağlık sorunlarınız için şifa bulma ihtimaliniz de yüksek. Bazı şeyleri de akışına bırakmak sizi biraz rahatlatacaktır.

Sekiz

Artık kazanç zamanı diyebiliriz. Özellikle ciddi emek verenler maddi değerleri geri kazanmakta zorlanmayacaklar. Ancak sekiz bazen ciddi dersler ve karma enerjisini de beraberinde getirebilir. Deneyimlerinizi etkili bir şekilde kullanarak yolunuza devam etmeye de her zaman hazır olunuz. Maddi ve manevi kazançlar bir bütün şeklinde size basamak olacaktır. Deneyim sahibi oldu iseniz onu kullanmasını da iyi bilmelisiniz.

Dokuz

2016 yılı sizin için hem bol kazanç hem de yeniliklere geçiş zamanı. Önceki yıllardan verilen emeklerin kazançlarınızı kazanmaya devam ederken yeni bir oluşum içinde kendinizi hazırlamalısınız. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma, geliştirme ve kullanma zamanı geldi.  Başlangıçlar bitişlerin hemen arkasından gelecektir. Yeni başlangıçlar için kendinize zaman tanıyın ve hazırlık yapmaktan çekinmeyim. Elde ettiğiniz başarıların da tadını çıakrtın ama ani bitişler sizi depresyona da sokabilir.

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir