Bronz Görünmenin En Etkili 6 Ürünü

Kış aylarında D vitaminine hasret kalan ve soluk ciltleri yaz güneşine artık hazırlamanın da vakti geldi. Bronzlaştırıcı pudralar, losyonlar ve serumlar ile yaz gelmeden de bir görünüme sahip olmanın en etkili 7 ürününü sizler için derledik…

Sally Hansen Air Brush Legs

Eğer tüm bronzlaştırıcı losyonlar, serumlar sizi zorluyor ve anında bronz bir bacağa sahip olamak istiyor iseniz bu ürün tam size göre. Air Brush Legs içerisinde bulundurduğu palmaria özleri sayesinde ciltte olan kusurları kapataracak anında bronz ve seksi bacakları sahip olmanızı da sağlayacak.

sally-hansen-air-brush-legs

Guerlain Terracotta Moisturising Bronzing Powder

Bu ürün bronz pudra kategorisinin en ustası ve efsanevi olanı diyebiliriz. 1984 yılında ilk bronz pudra olan Guerlain Terracotto o günden itibaren en iyiler liginde yerini muhafaza etmekte. Bu pudra cildin kendi rengine uyumlu olarak doğal ve sıcak bir bronzluk elde etmesini sağlıyor.

Bu ürüne www.sephora.com adresinden ulaşmanız mümkün.

guerlain-terracota

Mousse formunda olan kadifemsi yapısı ile dikkat çeken bu ürün, ciltte tatlı bir güneş yanığı etkisini bırakmakta. Ürün her ne kadar makyaj kategorisi altında geçse bile bronzlaştırıcı kullanımı için de tek başına uygun bir seçenek.

chanel-soleil-tan-de-chanel-bronzing-makeup-base

Eğer gerçek bir bronzluktan bahsediyor isek bu ödüllü, sıvı bronzlaştırıcıyı seçmelisiniz. Daha az yoğun bir görünüm için ise SPF 15 korumalı sıvı bronzlaştırıcıyı nemlendiricinize ilave ederek kullanabilirsiniz.

Bu ürüne www.sephora.com adresinden ulaşmanız mümkün.

giorgio-armani-maestro-bronzer-2

Sınırlı bir sayıda üretilen, lüks gel bronzlaştırıcı özel bir bronz pigmentlerden elde edilen formülü sayesinde cilde doğal parlaklık verir. Hafif yapısı ve kolay sürümü ile soluk ciltleri yaz aylarına hazırlar.

estee-lauder-bronze-goddess-gelee-bronzer

Clarins Self Tanning Milky – Lotion

İncir kokulu Clarins Self Tanning 24 saat nemlendirici özelliği ile vücutta ve yüzde en hızlı güneşlenme etkisini de barındırmakta. Ayrıca UV ışınlarından da korumakta.

Bu ürüne www.sephora.com sitesinden ulaşmanız mümkün.

clarins-self-tanning-milky-lotion

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir