Bayanlar İçin Pratik Kozmetik Hileleri

Bu kozmetik hileleri ile almış olduğunuz kozmetik ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilir, bitmek üzere olan ürünlerinizi de değerlendirebilirsiniz.

Herhangi bir yerde yaptığınız an rujunuz mu kırıldı? Endişelenmeyin, kırılan rujunuzu bir çakmak yardımı ile eriterek geriye yapıştırabilirsiniz.

kozmetik-hileleri-6639373

En sevdiğiniz dudak parlatıcınız bittiğinde ya da bitmeye yakın olduğunda, tepesinde olan kalıntıları tutan başlığı çıkararak kullanmaya devam edebilirsiniz.

kozmetik-hileleri-6639375

Plastik tüplerin içerisinde olan kremleriniz bitince hemen atmayı denemek yerine keserek, içinde kalanları da kullanabilirsiniz.

kozmetik-hileleri-6639376

Fondöteniniz bitmek üzere ise içine bir miktar yüz nemlendiricisi ekleyerek karıştırın. Böylece tüpün dibine kalan her damlayı da değerlendirmiş olacaksınız.

kozmetik-hileleri-6639377

Ojelerinizin sıkışan kapaklarını bir türü açamıyor iseniz, bir kaba koyup sadece şişesinin yarısına gelecek derece de sıcak su ile doldurun ve bekletin. Rahatlıkla açabileceksiniz.

kozmetik-hileleri-6639378

, oje ve parfümlerinizin ömrünün daha da uzun olmasını istiyor iseniz, buzdolabında saklayabilirsiniz.

kozmetik-hileleri-6639379

Ufalanmış ve dağılmış olan göz farınızı vazelinle karıştırıp, istediğiniz renkte rujunuzu siz evde yapabilirsiniz.

kozmetik-hileleri-6639380

Pahalı olan makyaj fırçalarınızın ömrünü erken tükettiğine inanıyor iseniz, bunu uzatmak için bebek şampuanı ve zeytinyağı ile yıkayın. Ömrünün uzadığını fark edeceksiniz.

kozmetik-hileleri-6639381

Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir