Bahar Düğünlerine 10 Saç Önerisi

Bir sahil kenarında rahat, alternatif bir düğün aklınızda var ise saçlarınız da özel gününüzün temasına mutlaka ayak uydurmalı. Margot Robbie’nin açık, sahil dalgaları sizi en cool gelin yapabilecek kadar etkileyici bir görünüme sahip. Margot Robbie’nin açık saçlarının harika görünmelerinin sırrı ise saçlarının hem parlak hem de sağlıklı olması.

Margot Robie
Margot Robbie

Düğününüzde ya da gittiğiniz düğünde saçınızı açık bir şekilde bırakmak istiyor iseniz ancak bunun da bozulmasından yana korkunuz var ise Bella Hadid’in seksi, cilalı saç modeline bir şans vermeyi düşünün. Seksapaliteyi ve asaleti bir araya getiren bu cilalı saç modeli modern gelinlerin vazgeçilmezi haline gelebilir.

Bella Hadid
Bella Hadid 

Eğer modayı çok yakından takip ediyor iseniz, tercihinizi 2016’nın fenomen saç trendlerinden olan half-top knot’dan yana kullanabilirsiniz. Genç görünümlü yarım topuz, saçlarını açık bırakmak ve topuz yağmak istediğine karar veremeyen adaylar için ideal.

Alicia Vikander
Alicia Vikander

Düğününüzü iki kelime ile sade ve şık diye tanımlanıyor iseniz, düğün saçınız hazır. Ensede toplanan sade şıklığın anahtarı topuz, her gelinlik tipine de uygun.

Olivia Munn
Olivia Munn

Eğer annenizden yadigâr olan ya da eski modelleri seven bir gelinlik arzu ediyor iseniz, saç modelinizin de gelinliğin nostaljisini yansıtırken bir yandan da modern olmasına özen göstermelisiniz. Amber Heard’ün 2016 Golden Globe Awards kırmızı halısında küt görünüme sahip, çene hizasında toplu olan saçları ile en özel gününüzde modern bir Hollywood starı gibi görünmeniz mümkün.

Amber Heard
Amber Heard 

Olivia Wilde’in örgü topuzu ile özel günlerinizde Yunan tanrıçalarını anımsatabilirsiniz. Özel beyaz bir elbisenize eşlik eden göz alıcı topuzunuz ile farkınızı da ifade edebilirsiniz. Örgü topuzunuzla uyumlu olacak sade takılarda şıklığınıza asalet katacaktır.

Olivia Wilde
Olivia Wilde 

Sade bir gelinlik istiyor iseniz ama özel bir gün olduğundan dolayı da biraz abartmanın da sakıncasının olmadığını düşünüyor iseniz, Selena Gomez’in 80’lerden ilham alan dalgalı saçları iyi bir seçenek. Kâküllü olanlar için, kâkülü perçem şeklinde kullanmak da düğün gününüzde farklı görünmenin en en basit güzellik sırlarından birisi.

Selena Gomez
Selena Gomez

Düğün topuzu denildiği zaman akılara gelen sıkı topuzlardan sonra Saoirse Ronan’ın gevşek ama derli toplu olan topuzu da içimizi ferahlatıyor diyebiliriz. Sıkı topuzlardan sonra daha da genç bir hava taşıyan gevşek topuz duvağın da bir o kadar şık ve ihtişamlı görünmesini sağlamakta.

Saoirse Ronan
Saoirse Ronan

Alternatif gelin adayları için klasik saç modellerinden artık usandı iseniz, Behati Prinsloo’nun dağınık olan ancak gösterdiğini de eksik etmeyen açık hava ya da sahilde planlanan bahar düğünlerinin gözdesi olmaya da aday.

Behati Prinsloo
Behati Prinsloo 

Geleneklerden şaşmayan ancak farklılık arayan bir gelin adayı iseniz 2016’nın öne çıkan modellerinden olan fürüristik topuz tam size göre. Star Wars yıldızı Daisy Ridley’in fütüristik topuzu farklı ancak abartı olmayan ince çizgi üzerindeki mükemmel nokta.

Daisy Ridley
Daisy Ridley
Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir