2016 Sonbahar/Kış Sezonunun Favorileri

Yaklaşık bir ay gibi bir zaman diliminde süren maratonun ardından dört büyük moda haftasını da geride bırakmış oluyoruz. İlerleyen günlerde sizlere daha da geniş ve yeni moda haftaları ile de karşılaşacağız. Dönüp geriye bakıldığından, genel tablo tıpkı olması gerektiği gibi. İşte sizler için araştırıp hazırladığımız Sonbahar/Kış 2016 sezonunun 10 arzu nesnesi.

’nin Payeti

Burberry’den alışık görmediğimiz bir aşımı da bu sezonda gözleri kamaştırdı. Hem İngiliz zarafetini üzerinizde taşımanın, hem de ölçülü bir şekilde abartısızca ışıldamanın formülü.

burberry

Miu Miu’nun Başyapıtından

Miu Miu’nun Sonbahar/Kış 2016-17 sezonundaki ayakkabılarını tanıtır iken, bağımlılık yaratabilir uyarısını da dinlemek gerekliydi aslında. Gerçekten Miu Miu bu ayakkabılar ile, sezonluk değil de kalıcı bir yapıt yaratmış diye bilirim.

miumiu

’e Elini Atarsa

Yüksek modanın da eşsiz elçilerinden olan Chanel’in denime dokunduğunu düşlemek, Sonbahar/Kış 2016-17 sezonunda da gerçek oldu. Chanel’in ceketlerinde ya da gömleklerinde görmeye alışkın olduğumuz denim flörtü, gelecek kış tutkulu ama bir o kadar da sadık bir ilişki gibi karşımıza çıkacak.

chanel

Feminenlerin Adresi: Balmain

’in zarafet ordusundan geriye kalmış olan dizüstü çizmelerinin de hatırı büyük olsa gerek ki feminenliğin ayarını kaçırmak isteyen bayanlar için burada.

balmain

, Givenchy Sonbahar/Kış 2016-17 defilesi ile Mısır tanrıçalarını da kutladı. Antik Mısır’ın güzellik otoritesi olan Kleopatra’ya saygı duruşu gibi olan bu koleksiyonun en dikkat çeken parçası ise Kleopatra gözlü elbise oldu. Bu elbise ile cesarete ve yüksek dozda bir şehvete giden yolu bulmak da kesin.

givenchy

’a Rakip

Giorgi ’nin Sonbahar/Kış 2016-17 trendlerini mercek altına aldığımız esnada atlanılamayacak oaln tasarımların başını çeken bir tasarımdı bu gözlük. Geçen yazın vazgeçilmezi olan So Real gözlüğüne rakipliğini artık ilan eden ’nin yarışı kazanıp kazanmayacağını da hep beraber göreceğiz.

armano

Kışın Çiçekler Açsın

’nın peri masallarından çıkıp gelen bir prenses olarak ilham alarak hazırladığı koleksiyonunun ışıltılı ve güzel parçaları arasında, bu paltonun baş göstermesi ve baş döndüren etkisi de bayağı fazla. Kışın gri ve siyah havasına inat, içinizi çiçekler ile ısıtın.

dg

Gucci’nin Gücü

Bu tote bag’lerin kısa süre içerisinde koleksiyonun favorisi ve en çok kullanılacak olan parçası olacağını tahmin etmek için, illa ileriyi görmeye gerek yok. Üzücü olan, bu çantaları sahiplenmeniz için altı ay bir süre beklemek zorunda kalmanız. Burberry ve ’un aksine “gör ve al” sistemine geçmeyeceğini duyuran Gucci’nin yeni sezon tasarımlarına kavuşmanız için maalesef beklemeniz şart.

gucci

Geleceğe Adım

Louis Vuitton’un kayıp şehir Atlantis’e uzanan yolculuğunda yer altı dünyasında bulunan gizem kadar tabi gelecekten de haberler bulunmaktaydı. Yüksek modayı sokak ile buluşturan Vuitton, geleceğe atacağınız en sağlam adımları bu tasarladığı bot ile de garantiliyor.

lv

’den Kusursuz Bir Uyum

Versace’den sahip olmanız gereken çantaların listesine bakar iken, kusursuz ahengi ile Sonbahar/Kış 2016’nın favori çantalarından olan ve parmak kaldıran bu çantanın, muhteşem ton uyumu ile, hayatınızda olan her şeyin düzene gireceğinden emin olabilirsiniz.

versace

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir