2016 Sonbahar Burnu Açık Bot Trendleri

Bu model imiz de ise parmaklar adeta, narin ve güzel parmaklar da duran pırlanta misali ayakkabı da yerini almış görünüyor. Özellikle topukların fora olmasından ziyade böylesine tasarlanmış bir şık model için, ön planda tutulan parmaklar bu stili biraz da yükseklere taşıyor.

bot

Yaz aylarında bile aslında bottan vazgeçemeyen bayanlarımız için, Sonbahar döneminde de bu botlar bir hayli cazip ve şık.  Bu model lerin kimisi dantelli, kimisi deri, kimisi süet… Olarak tasarlayıp siz güzel bayanlarımız için podyumlara ve vitrinlere taşınıyor. Genelde biteviye deriden yapılan bu botların modelleri diğerlerine rağmen genç kızların tercih ve gözdesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bayanlarımızdan bazıları bu modelin 1990’lı yıllarda demode tabiri ile karşı karşıya kaldığını mutlaka hatırlarlar. Demode lafının yanına bir de tu kaka eklenince bu model maalesef biraz, zirveden aşağılar da oynadı da diyebiliriz. Ancak 2000’li yıllar geçmişin önüne geçip, aykırılığı ve asilliği ile Edgy tarzı ile yeniden yorumlanmış ve modacıların, stilistlerin gözdesi haline gelmiştir.

bot1

bt

burnu-acik-bot 4

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir