2016 İlkbahar/Yaz’ın En Güzel 10 Ayakkabısı

2016 İlkbahar/Yaz sezonuna girer iken ayakkabılara olan beklentilerde bir hayli yüksek. Bu sezon ayakkabıların arzu nesnesine dönüşmeleri için baş döndürecek kadar şık olmaları tabi ki yeterli değil. En az şıklığı kadar karakteri ve güzelliği de önemli. ’nın sandaletlerinden her adımınızda baharı hissedeceğiniz ayakkabılarına, 2016 İlkbahar/Yaz karakter sahibi ayakkabıları ile tanışma vakti geldi.

Tutkunun da Ötesinde

Fendi ayakkabılarının gerek podyum da gerek ise  sokak modasında bir bağımlılık yarattığı gerçek. ’in tasarımını konuşturduğu Fendi İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu, tutkudan da öte.

tutku

Sivri Burun

Christian ’un İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonundaki karakter sahibi olan ayakkabılar Raf Simonsun için nerede ise artık son tasarımları. Aralarından en çok sivrilen ayakkabı ise adı üstünde olduğu gibi: sivri burunlar.

sivri

Zırhlı Adımlar

’nin İlkbahar/Yaz 2016 ayakkabıları her zaman olduğu gibi yine güçlü. Bu sezon zırh kuşanmanıza gerek kalmadan, kalkanınızı ayaklarınızda hissedeceksiniz.

zırh

Medusa’nın Sandaletleri

Versace kadını İlkbahar/Yaz 2016 sezonunda Medusa’nın koruması altında olmaya devam ediyor. İnce bantları, narin kemerleri de aklınızdan çıkartın. Medusa oyunu maskülen çizgilere göre kullanıyor.

medusa

Parti Ayaklarında

Marc Jacobs, İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonundaki bu ayakkabısı ile sahne parıltısını, ihtişamını ve parti yıldızınızı artık nerede ise ayaklarınıza seriyor.

parti

Her Adımda Bahar

Bahar enerjisini ve dinamikliğini ayaklarınızda hissetmenin tek formülü Dolce & Gabbana imzasını taşıyan ayakkabılar. İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu ile beraber bahar enerjisini coşkulu bir tasarıma çeviren Dolce & Gabbana’nın ayakkabılarında her adımınızda baharı, her adımınızda yazı yaşayacaksınız.

heradımda

Püsküllü Topuklar

Abartıyı sevenler ve püskül tutkunu olanlar için ’nin İlkbahar/Yaz 2016 ayakkabıları ile karşılaşmanızı tavsiye ediyoruz. Hiç vakit kaybetmeden bu ayakkabılar ile tanışın, sonuçta bahar kapıda.

püskül

Zarafet Zirvesi

İnce topuklar, zarif olan kemerler ve narin bantlar. Bütün bu detayların hepsini tek ayakkabıda buluşturan , İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu ile zarafet zirvesine sizleri çağırıyor.

zarafet

Soylu Terlikler

imzalı İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu özgür aristoklardan ilham almakta. Mechele’nin nostalji tutkusu ile tasarlamış olduğu bu soylu terlikleri sahip olmanız gereken parçalar arasına eklemeyi de unutmayınız.

soyluter

Geleceğe Doğru

İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonundan seçtiğimiz fütüristtik detaylarının ön planda olduğu bu ayakkabı ile geleceğinize bir adım daha yakın olma şansınız yüksek.

geleceğedair

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir