1 Dakikada Makyajın İpuçları

çoğu zaman bayanlar olarak bizim vaktimizin önemli kısmını almaktadır. Hem güzel görünmek hem de vakit kaybetmek istemiyor iseniz sizler için küçük ipuçları araştırdık. İşte 1 dakikada için bazı ipuçları…

kolay-makyajj_1

formundaki kapatıcılar, gizlemek istediğiniz noktaları da hızlı bir şekilde saklanması için önemli bir yardımcıdır. Koyu renk halkalarla ve kızarıklarla savaşan kapatıcıyı uygulamak bir dakikadan bile az bir sürede gerçekleşir.

Kaşlarınızda olan boşlukları doldurduğunuz zaman, rengini hafifçe koyulattığınız da kaşlarınız hem daha sık hem de normalden daha güzel görünecektir. Toplamda bir dakika dahi sürmeyecek şekilde, kaşınızda boşlukların ağırlıklı olduğu kısımlara kaş kalemi ile ufak noktalar uygulayın. Daha sonra bir kaş maskarası ile kaşlarınıza istediğiniz son şeklini verin.

kolay-makyajj-4

Tek bir ürün ile bir dakikadan az bir sürede hem yanaklarınıza renk verebilir, hem gözlerinize aydınlık katabilirsiniz. Ayrıca dudaklarınızı nemlendirmenizde de faydalı. Bronz pudra, birçok amaç uğruna kullanabileceğinden çantanızın vazgeçilmezleri arasında olmalıdır. Elmacık kemikleri, burnun yan kısımları, gözler ve alın bölgesine gölge katmak uğruna bronz pudra kullanabilirsiniz. Üstelik bu durum sizin 1 dakikanızı bile almayacaktır.

kolay-makyajj-3

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir